Hlavička článku Čo mám v mobile 2

Februárový prehľad mobilu a odporúčanie na Timely app

1 min čítania

Za posledných 30 dní od prvého vydania mi pribudlo len pár aplikácií: Alza, WordPress a Timely. Alza sa tam vkradla nejakým nedopatrením a už je preč. WordPress som testoval, ale reálne ho nepotrebujem na mobile používať, takže ide preč. A čo Timely?

Prehľad časovej investície

Timely je mobilná aplikácia k rovnomennému nástroju na sledovanie času. Tá ostáva. Doteraz som ju používal len vo verzii cez prehliadač (nájdete na timelyapp.com).

Timely silno odporúčam, pokiaľ hľadáš kvalitný tracker na svoje aktivity. A to nielen, ak pracuješ na projektoch, kde musíš reportovať strávený čas. Hoci toto bol pre mňa primárny dôvod na využitie Timely, veľký prínos vidím v tom, že vďaka Timely vidím sám, koľko času trávim na akých aktivitách. Sledujem si tam aj vlastné projekty, aj niektoré nepracovné aktivity.

Report celkových pracovných hodín z Timely nástroja za január 2019

Ako veľkú výhodu vnímam aj to, že v premium balíku už od najnižšej úrovne máš nástroj Memory Tracker. Ten ti vyrieši problém zabúdania – sleduje otvorené okná na tvojom počítači alebo aj mobile a zaznamenáva ti timeline dňa. Vďaka tomu si viem jednoducho pripomenúť, na čom som robil. Jediná nevýhoda je, že ešte nedali dokopy iOS verziu tohto sledovača.

Timely: 
Tri prémium verzie $8 do $23 mesačne.
Ja osobne mám strednú úroveň za $15.
Web aplikácia tu.

Takto to celé vyzerá

Takto v tomto momente vyzerá môj mobil so všetkými aplikáciami. V prvom článku série nájdeš odpočet aplikácii aj s odkazmi na ich stiahnutie (stále sa na tom pracuje).

Máš odporúčania na zaujímavé aplikácie, ktoré by som si mal určite vyskúšať? Hoď do komentárov dole⬇️!